O nás

Kto sme a čo robíme?

Realizuje neformálne vzdelávanie pre žiakov, učiteľov, rodičov, mladých ľudí a záujemcov zo širšej verejnosti. Na začiatku bola túžba odovzdať mladým viac skúsenosti do prípravy svojho povolania a hľadania vlastnej cesty. Vznikli sme ako reflexia učiteľov na doplnenie vzdelávania k zručnostiam pre život a svet práce. Vzdelávací systém nereaguje pružne na exponenciálne zmeny, ktoré sa dejú v oblasti príprav na povolania budúcnosti.

 Realizujeme aktívne, zážitkové a kreatívne vzdelávanie na školách, letných táboroch, víkendovkách a v on-line priestore. 

Náš tím

Renáta Fogeltonová

Učiteľka na strednej škole. Veľa času a energie venuje neformálnemu vzdelávaniu s inovačnou misiou. Zaujíma sa o vnímanie sveta v jeho komplexnosti, zvlášť k nazeraniu do budúcnosti. Miluje prírodu a pohyb v nej, samo manžela, svoju perma-záhradku...

Adriana Tvrdá

Učiteľka strednej školy. Moje povolanie je moje poslanie, ktoré ma napĺňa a dáva zmysel, nevynímajúc môjho manžela, deti a koníčky. Venujem sa mladým, sprevádzam ich nielen odbornosťou, ale aj seba rozvojom,  seba spoznávaním. Baví ma objavovať nové metodiky vo vzdelávaní, spoznávať nových ľudí, chopiť sa nových príležitosti. Som vďačná, že môžem byť súčasťou formovania mladého človeka, ktorý bude pozerať na svet správnou optikou a nebude sa báť postaviť  na vlastné nohy, chopiť sa šance a čeliť pádom, ktoré raz v živote prídu.

Monika Urdová

Učiteľka strednej školy. Svoj čas aj mimo školských lavíc venujem samovzdelávaniu v oblasti nových modelov a spôsobov učenia sa. Veľmi rada vyhľadávam inšpiratívnych ľudí, ktorí svojou poctivou prácou a dokážu ísť po svojej ceste, a tak inšpirovať svoje okolie. Silu ísť po vlastnej ceste čerpám hlavne z podpory mojej rodinky.

Podporovatelia

Vážime si partnerstvá a nezištnú ochotu spolupracovníkov, expertov z praxe, hlavne z podnikateľského sektora.

Juraj Salaj
BIOVETA SK

Ján Košturiak
prezident INOVATO

Milena Košturiaková
OZ Dobrý pastier

Vlastimil Kocián
Inovia, KROS

Soňa Ondrejková
RozhýbBiznis
Marcel Rypák
Sekcia pre mládež ŽSK
Klaudia Kubalová
YNAK, personálna agentúra
Zuzana Száraz
YNAK, personálna agentúra
Lukáš Valek
KAPA STUDIO
Romana Machová
Beelol

Mária Klimová
Ekonómka, matka účastníkov našich aktivít

Marian Beniač
Pre Alina

Juraj Málik
Poradca Podnikateľa
Erika Botlíková
Dobrá komunikácia
Lenka Cenigová
BeLenka
Lenka Jatiová
fyzioterapeut