CAMP mladých podnikateľov 2022
8.8.-12.8. 2022, Žilina

Workshopy, diskusie s expertmi z praxe:
JáN Košturiak 

IPA Slovakia, s.r.o.

Stál pri zrode a rozvoji nejednej firmy na Slovensku i v zahraničí. Spolumajiteľ firmy IPA Slovakia, s.r.o., zakladateľ Podnikateľskej univerzity, garant konferencie
Podnikatelia, spojte sa! a autor viacerých kníh. Je spoluzakladateľom Akadémie
Dobrého pastiera.

Iveta Hrabovská

Gentlejam s.r.o.

Podnikateľský príbeh manželov Ivetky a Mateja Hrabovských, ktorí sa rozhodli podnikať a priniesť na gastronomický trh novú vlnu delikates.

Téma : Nebol to omyl, ale láska ku gastronómii 

Soňa Ondrejková

Rozhýb biznis s.r.o.

Biznis mentorka, vnáša do firiem poriadok, rovnováhu, aktivitu a zmysluplnosť. Vlastnú cestu k podnikaniu našla cez svoje exekutívne talenty. Jednoducho vie, ako veci robiť, aby všetko do seba zapadlo a fungovalo efektívne.

Téma:  Manažment času
Radoslav Mizera

Solved s.r.o.

Spoluzakladateľ SOLVED s.r.o., medzinárodného startupu , ktorý pomáha mestám vytvárať modernejšie, udržateľnejšie a lepšie miesta pre život. Spája odborníkov po celom svete a vymieňa tak skúsenosti v oblasti udržateľnosti, vrátane smart – rozumných – riešení. Solved funguje ako platforma, ktorá oslovuje mestá alebo podniky za cieľom zlepšovania ich ekologickej a spoločenskej stopy.

Hugo Repáň

EcoButt, s.r.o.

Rieši environmentálny problém cigaretových filtrov. Tvorí inovácie a vytvára z cigaretového odpadu kvalitný produkt využívaný pri výrobe asfaltových zmesí. Celulózový granulát,  je jedinečným ekologickým produktom na svetovom trhu.

Václav Vašo Faltus

Zlaté Zrnko s.r.o.

Zakladateľ i pražiar najoceňovanejšej slovenskej pražiarne „Zlaté Zrnko“. Bývalý ITčkár, ktorý počas koronakrízy prišiel s jednoduchým nápadom, ktorý mu pomohol ustáť jeho podnikanie a aj napriek zavretým prevádzkam nemuselo prísť k prepúšťaniu. Podelí sa s nami o jeho tajomstvá.

 

Lukáš Valek

Kapastudio s.r.o.

Marketingová agentúra Kapastudio s. r. o. poskytuje svoje komplexné marketingové služby už viac ako 10 rokov. Množsto získaných certifikátov a cena za najlepšie stránky v Európe, eu.Web Awards je garanciou profesionality a inovatívneho prístupu.

Marcel Rypák

lektor, facilitátor

Je absolventom programu European Business and Finance v partnerskom študijnom programe VUT v Brne a Nottingham Business School, UK so zameraním na oblasť podnikania, obchodu a financií. Venuje sa inováciám a vzdelávaniu v súkromnom, verejnom aj neziskovom sektore.

Téma: Premena nápadov - účastníci zostavia model podnikania a porozumejú logike, ako podnik funguje. V procese tvorby biznis modelu sa hľadajú riešenia a odpovede, ako vytvoriť životaschopný plán podľa deviatich kľúčových oblastí podnikania: zákazníci, hodnota, distribučné kanály, zákazníkmi, príjmy, generovanie tržieb, zdroje, kľúčové aktivity a kľúčoví partneri.


Témy CAMPU

- cirkulárna ekonomika, - eko-transformácia pracovného trhu,
- udržateľnosť, 
- hľadanie nápadov a realizácia v biznis modeloch, 
- osobný a profesijný rozvoj, 
- motivácia a rastové myslenie, 
- digitálna bezpečnosť a inklúzia.  
 - exkurzia v zahraničnej bio - udržateľnej firme.