Camp mladých podnikateľov 2019

Camp mladých podnikateľov 2019

Aký bol a 7 dôvodov prečo som sa zúčastnila

Volám sa Lucia a na campe som sa zúčastnila už druhýkrát. Vrelo ho odporúčam, ak si študent alebo zárobkovo-činný mladý človek s chuťou objavovať nové veci a chceš niečo zmeniť. Za 1 týždeň sme načerpali nové nápady, poznatky, inšpirácie, spoznali sme skvelých ľudí a pri tom zažili aj kus skvelej zábavy. Tu je sľubovaná sedmička:

1. Kvalitné prednášky

Camp ponúka obrovskú škálu prednášok. Viedli ich úspešní a zaujímaví odborníci z praxe. Dozvedeli sme veľa napríklad o online marketingu, právnom minime, IT, tvorbe projektov…..
2. Workshopy

Aby to nebolo len o teórií a množstve novonadobudnutých vedomostí, absolvovali sme viacero workshopov na témy: ako spoznať seba samého, svoje talenty a čo s nimi, ako hľadať riešenia, ako prezentovať …

Zisťovali sme v čom sme dobrí, novým nápadom sa medze nekládli a vznikali zaujímavé podnikateľské modely. Plány sme testovali a skúšali vymyslieť prototypy, a vyrábali sme aj niečo pre našich blízkych.

3. Možnosť anglickej verzie

Na Campe bola vytvorená anglicko-hovoriaca skupinka. Prednášky, workshopy, diskusie s odborníkmi boli aj v angličtine.

 4. Zaujímaví hostia

Okrem lektorov, ktorí viedli prednášky a workshopy, prijali pozvanie aj viacerí známi podnikatelia. V otvorenej diskusii sa podelili o svoje skúsenosti z ich každodenného pracovného života.

5. Nové kamarátstva

Okrem lektorov, odborníkov a podnikateľov sme našli aj nových priateľov. Ľudí, ktorí môžu byť nie len kamoši, ale spolupracovníci.

6. Exkurzie

Na Campe mladých podnikateľov sme len nerozprávali o reálnom svete, ale sme navštívili inovatívne firmy. Koma a Ceit
7.Čas cez rok

Aj keď sa Camp skončí, tak naše cesty sa nerozídu. Počas nasledujúceho roka Cesty podnikaniu pripravujú zaujímavé aktivity a exkurzie

Ak si šikovný a máš chuť, môžeš cez rok pomáhať so stránkou, sociálnymi sieťami, alebo inými projektami, pri ktorých sa naučíš nové veci a pomôžeš dobrej veci.

Teším sa na 3. ročníku Camp-u mladých podnikateľov v roku 2020 v Žiline.

V prípade otázok napíš na

objav@cestykpodnikaniu.sk 

Do skorého videnia nový kamoš/ka. ? Lucia

Za organizačný tím: Aďa a Renáta
 NAZORY NA CAMP 2019