Camp mladých podnikateľov 2019

||Camp mladých podnikateľov 2019

Camp mladých podnikateľov 2019

CAMP MLADÝCH PODNIKATEĽOV

Aký bol a 7 dôvodov prečo som sa zúčastnila

Volám sa Lucia a na campe som sa zúčastnila už druhýkrát. Vrelo ho odporúčam, ak si študent alebo zárobkovo-činný mladý človek s chuťou objavovať nové veci a chceš niečo zmeniť. Za 1 týždeň sme  načerpali nové nápady, poznatky, inšpirácie, spoznali sme skvelých ľudí a pri tom zažili aj kus skvelej zábavy. Tu je sľubovaná sedmička:

  1. Kvalitné prednášky

Camp  ponúka obrovskú škálu prednášok. Viedli ich úspešní a zaujímaví odborníci z praxe. Dozvedeli sme veľa  napríklad o online marketingu, právnom minime, IT, tvorbe projektov…..

2. Workshopy

Aby to nebolo len o teórií a množstve novonadobudnutých vedomostí, absolvovali sme viacero workshopov na témy: ako spoznať seba samého, svoje talenty a čo s nimi, ako hľadať riešenia, ako prezentovať … 

Zisťovali sme v čom sme dobrí, novým nápadom sa medze nekládli a vznikali zaujímavé podnikateľské modely. Plány sme testovali a skúšali vymyslieť prototypy, a vyrábali sme aj niečo pre našich blízkych. 

3. Možnosť anglickej verzie

Na Campe bola vytvorená anglicko-hovoriaca skupinka. Prednášky, workshopy,  diskusie s odborníkmi boli aj v angličtine.

 

4. Zaujímaví hostia

Okrem lektorov, ktorí viedli prednášky a workshopy, prijali pozvanie aj viacerí známi podnikatelia. V otvorenej diskusii sa podelili o svoje skúsenosti z ich každodenného pracovného života. 

5. Nové kamarátstva

Okrem lektorov, odborníkov a podnikateľov sme našli aj nových priateľov. Ľudí, ktorí môžu byť nie len kamoši, ale  spolupracovníci. 

6.Exkurzie

Na Campe mladých podnikateľov sme len nerozprávali o reálnom svete, ale sme navštívili inovatívne firmy. Koma a Ceit. 

7.Čas cez rok

Aj keď sa Camp skončí, tak naše cesty sa nerozídu. Počas nasledujúceho roka Cesty podnikaniu pripravujú zaujímavé aktivity  a exkurzie.

Ak si šikovný a máš chuť, môžeš cez rok pomáhať so stránkou, sociálnymi sieťami, alebo inými projektami, pri ktorých sa naučíš nové veci a pomôžeš dobrej veci. 

Teším sa na  3. ročníku Camp-u mladých podnikateľov v roku 2020 v Žiline. 

V prípade otázok napíš na objav@cestykpodnikaniu.sk .

Do skorého videnia nový kamoš/ka. ? Lucia

Za organizačný tím: Aďa a Renáta

adriana.tvrda@cestykpodnikaniu.sk , renata.fogeltonova@cestykpodnikaniu.sk

Názory na Camp 2019
2019-09-23T11:09:26+02:0030. júla, 2019|Aktivity|